Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hacıoğlu Sucukları
Kurumsal
Vizyon & Misyon

Misyon

·         Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer katmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

·         Gıda alanında en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite ve hizmet sağlayan HACIOĞLU standartları ulusal anlamda kabul görmüş kalite standartlarına dayanmaktadır. HACIOĞLU gelişen gıda standartlarına uygun ürünler imal etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmektedir.

·         Günümüz için ve gelecek kuşaklara karşı sosyal sorumluluğu yerine getirmeyi kurum kültürünün bir parçası olarak konumlandıran HACIOĞLU, çalışmalarını planlarken, süreklilik ve kalite ilkesini ön planda tutmaktadır ve bu ilkeler Türkiye  için sağlanacak fayda açısından önemli olduğuna inanmaktadır. Misyonumuz, hijyenik, gıda kodeksine uygun, İslami esaslara uygun kesim ve ürün işleme alanında kendi sektöründe önder bir yapı firması olmayı hedeflemektedir.

·         Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynakları ile en iyi niteliklere sahip insan gücünü istihdam etmeyi sağlamak.

Vizyon

          Kaliteyi ve hizmeti  bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan HACIOĞLU kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim ürettiği et ürünleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. HACIOĞLU'nda istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Etiketler : Vizyon & Misyon
(1418) Okunma
Galeri
Copyright © 2020 - Hacıoğlu Sucukları - Her Hakkı Saklıdır.
Forse Reklam